Akcesoria do ATV / UTV

SHARK - aluminiowe płyty podwozia

SHARK - aluminiowe płyty podwozia

Aluminiowe płyty podwozia SHARK chronią całe podwozie pojazdu, zabezpieczają przednie i tylne wahacze oraz osłaniają silnik przed uszkodzeniam kamieniami, skałami i innymi wystającymi przeszkodami. Są wykonane z lekkiego i bardzo wytrzymałego duraluminium o grubości 4mm, posiadają także otwory dostępu pozwalające na łatwą konserwajję quada bez konieczności zdjemowania całych płyt.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

SHARK - uniwersalne pługi

SHARK - uniwersalne pługi

Niezwykle wytrzymałe pługi z opatentowaną żebrowaną, polietylenową konstrukcją, która jest mrozoodporna i bez uszkodzeń może być używana podczas największych mrozów i w śniegu oraz do materiałów sypkich takich jak piach, żwir, ziemia, węgiel, itd. Innowacyjne lekkie ostrze pługów SHARK ma lepszą wyjadność oraz wytrzymałośc niż w pługach stalowych, są także bardziej ciche i przyjazne dla quada dzięki swojej elastycznej konstrukcji, zmniejszają nacisk na ramę. Dostępne w szerokościach 132 cm oraz 152 cm

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

SHARK - profesjonalne przyczepy - seria WOOD

SHARK - profesjonalne przyczepy - seria WOOD

Profesjonalne przyczepy z serii SHARK WOOD zostały stworzone do użytku w gospodarstwie, lesie czy ogrodzie, idealnie nadają się do przewożenia drewna, materiałów ogrodowych czy zwierzyny na polowaniu. Dwuosiowa przyczepa WOOD 1500 jest odpowiednia do przewożenia najcięższych ładunków, przednia i tylna ściana mogą być całkowicie zdemontowane, aby przekształcić ją w platformę to przewozu naprawdę dużych rzeczy. Można ją  również załadować dzięki zamontowanemu wysięgnikowi. Przyczepy Shark WOOD zostały wyposażone w niskociśnienowe opony, dzięki którym nawet z ciężkim załadunkiem przyczepa z łatwością porusza się po podłożu oraz mocną konstrukcję odporną na rdzę.


Więcej informacji na www.aspshop.pl

SHARK - ATV Trailer Garden 550/680

SHARK - ATV Trailer Garden 550/680

Mocne przyczepy Shark Garden ATV świetne nadają się do prac w ogrodzie oraz wokół domu czy gospodarstwie. Są odpowiednie do przewożenia gałęzi, piachu, ściółki, drewna czy żwiru. Wytrzymała konstrukcja oraz proszkowo malowana stalowa rama zapewniają długą żywotność i odporność na zniszczenia. Duża, uchylna paka w zależności od wersji przyczepy pomieści 550 lub 680 kg ładunku. Dzięki dużym kołom przyczepa poruszając się po podłożu nie powoduje zniszczeń.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

SHARK - Kompaktowe przyczepy ATV 150/300

SHARK - Kompaktowe przyczepy ATV 150/300

Niezależnie czy potrzebujesz przewieźć coś w ogrodzie czy gospodarstwie, przyczepy GARDEN 150 / 300 idealnie sprawdzą się do przewożenia drewna na opał, piasku, żwiru, ziemi czy skoszonej trawy. Wyprofilowana pod kątem tyna ściana przyczepy pozwala na łatwy rozładunek, a malowana proszkowo stalowa rama jest odporna na rdzę, co więcej polietylenowa paka nie dość, że nigdy nie zardzewieje to bez problemu poradzi sobie w zimowych warunkach.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

Opony Sun-F

Opony Sun-F

Sun-F to wszechstronne i niedrogie opony do pojazdów ATV / UTV do użytku ogólnego. Niezależnie czy montowane są na pojazach marek które mamy w ofercie czy innych marek zapewniają dobrą przyczepność, wielokilometrowe przebiegi oraz wytrzymałość dzięki wielowarstwowej konstrukcji...a to wszystko za naprawdę niewielkie pieniądze.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

Kufry ATV marki SIKKIA

Kufry ATV marki SIKKIA

SIKKIA, to nowy lider w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości akcesoriów do quadów. Pojemne tylne kufry Sikkia zrobione są z wysokiej jakości polietylenu LLDPE, a dzięki swojej obszerności zmieszczą wszystko co jest potrzebne podczas podróży, pracy, polowania czy wędkowania. Ich pokrywy górne są wodoodporne, a wiele kufrów wyposażonych jest także w oparcie zapewniające większą wygodę podczas jazdy.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

KIMPEX - ATV kufry ATV

KIMPEX - ATV kufry ATV

Kanadyjska firma KIMPEX jest jednym z najlepszych na świecie producentów akcesoriów do quadów. Plastikowe boxy KIMPEX są wytrzymałe, mają zamykane, uszczelnione pokrywy, dzięki czemu można w nich przechowywać wszystko czego potrzebujesz podczas podróży. W ofercie posaiadamy także kufry ze zintegrowanym siedziskiem i oparciem pasażera, dzięki czemu poprawia się komfort jazdy kierwcy i pasażera, zapewniając im wiecej miejsca.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

TJD - opatentowane kanadyjskie gąsienice

TJD - opatentowane kanadyjskie gąsienice

Quad z napędem na wszystkie koła może być również używany w zimie zamiast skutera śnieżnego dzięki unikalnemu systemowi gąsienic kanadyjskiej firmy TJD. Gąsienice TJD XGen III to najbardziej zaawansowany system na rynku, który umożliwia jazdę po śniegu, a także po twardych powierzchniach, takich jak suche trawy, leśne szlaki, piasek i błocie. To jedyne odsprężynowane gąsienice, które umożliwiają cichą i komfortowa jazdę, niemal nie do odróżnienia od jazdy na oponach.

Więcej informacji na www.tjd-canada.pl

SYMTEC / HEAT DEAMON - akcesoria grzewcze

SYMTEC / HEAT DEAMON - akcesoria grzewcze

Grzewcze amerykańskie akcesoria Heat Demon to jedne z najlepszych produktów grzewczych dostępnych na rynku. Ogrzewane akcesoria będą Ci potrzene nie tylko podczas największych zimowych mrozów ale także na jesień. W ofercie posiadamy kamizelki grzewcze, wkładki do butów, oraz inne akcesoria, które utrzymają w cieple Twoje dłonie, ciało oraz stopy. HEAT DEMON - mroźna zima nie zepsuje Ci nastroju!

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

ITP - amerykańskie opony i felgi

ITP - amerykańskie opony i felgi

Amerykańska firma ITP posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon i felg, co więcej jest światowym liderem na rynku od ponad 30 lat w dziedzinie rozwoju i produkcji opon i felg do quadów użytkowych, sportowych oraz dziecięcych. Opony ITP zapewniają ponadprzeciętną przyczepność, zwrotność oraz stabilność. Charakteryzują się dużą trwałością oraz doskonałą jakością. ITP - najlepsze opony na rynku. Made in USA.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl