370 Promax 4x4 SUPER CENA!

LINHAI 370 Promax to podstawowy model z napędem na wszystkie koła. Atrakcyjny cenowo quad użytkowy ma większy i mocniejszy silnik, świetny stosunek jakości do ceny oraz napęd 4x4. Linhai 370 Promax w standardzie wyposażony jest w nowe reflektory LED, echanizm zmiany przełożeń jest teraz bardziej precyzyjny i płynniejszy. Konkurencyjny cenowo Linhai 370 Promax oferuje wygodę, przyjemność z jazdy w terenie, cichy, niezawodny silnik oraz niezawodność. Decydują się na zakup tego modelu na pewno zauważysz, zę jest to  najtańszy markowy quad do pracy i rekreacji w tej klasie.

Kolorystyka:  SandBlackGray

24 990 zł Zniżka 5 000 zł!
19 990 (Brutto)

370 Promax 4x4 SUPER CENA!
370 Promax 4x4 SUPER CENA!
370 Promax 4x4 SUPER CENA!
370 Promax 4x4 SUPER CENA!
370 Promax 4x4 SUPER CENA!
370 Promax 4x4 SUPER CENA!
370 Promax 4x4 SUPER CENA!

Niezawodny silnik

Niezawodny silnik

Większy i mocniejszy silnik ma wystarczającą moc zarówno do ciężkiej, jak i zwinnej jazdy. Nowy, chłodzony cieczą, jednocylindrowy silnik z płynniejszą i bardziej precyzyjną zmianą przełożeń przenosi moc na koła za pośrednictwem dwubiegowej automatycznej skrzyni biegów wiodącej kanadyjskiej firmy CV-Tech z biegami neutralnymi i wstecznymi.

Napęd 4x4

Napęd 4x4

Niezawodny elektrycznie przełączny napęd 4x4 zapewnia dobrą przyczepność na każdej nawierzchni. Naciśnięcie jednego przycisku na kierownicy powduje przełączenie napędu na dwie osie. W każdej trudnej sytuacji, do ciężkich prac, ciągnięcia ładunków i stormych podjazdów przydatna jest także redukcja napędu na jedną oś.

Komfortowe zawieszenie

Komfortowe zawieszenie

Szerokie zawieszenie z dużym skokiem i niskim środkiem ciężkości zapewnia dużą wydajność i stabilność nawet w bardzo trudnym terenie oraz przy wysokiej prędkości. Przednie koła są niezależnie zawieszone, a mocne hamulce hydrauliczne zapewniają efektywne i szybkie hamowanie. Zwrotność zapewnia także bardzo mały promień skrętu.

Nowoczesne światła LED

Nowoczesne światła LED

Nowoczesne reflektory Full-LED o agresywnych kształtach przyciągają uwagę, podkreślają nowoczesny wygląd. Światła są dopracowane pod względem funkcjonalności oraz przede wszystkim zapewniają bezpieczną jazdę oraz widoczność nawet po zmroku.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny, podświetlany wyświetlacz LCD jest czytelny i zawiera niezbędne dla kierowcy informacje: cyfrowy obrotomierz oraz prędkościomierz, liczbę przejechanych kilometrów, liczbę przejechanych motogodzin, kontrolkę włączonego napędu 2x4 lub 4x4, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, kontrolkę biegu neutralnego, kontrolkę świateł długich, kierunkowskazów, awaryjnych oraz wstecznego.

Bogate wyposażenie w cenie.

Bogate wyposażenie w cenie.

Linhai 370 Promax oferuje bogate wyposażenie w standardzie. Oprócz oświetlenia LED, atrakcyjne felgi aluminiowe z markowymi oponami, wyciągarka elektryczna 3000lbs i pilotem, hak holowniczy, masywne zderzaki przedni i tylny, nowoczesne bagażniki kompozytowe, osłony na dłonie czy praktyczna sygnalizacja akustyczna kierunkowskazów.

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC
Pojemność: 275 cm3
Średnica x skok tłoka: Ø72.5 X 66.8 mm
Zapłon: CDI
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna - CVT wariator z biebiem wstecz, L/H/N/R
Napęd kół: wał kardana z przodu i z tyłu

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, McPherson
Zawieszenie tył: kwahacz / sztywna oś
Amortyzatory przód: olejowe, regulacja napięcia wstępnego sprężyny
Amortyzatory tył: olejowe, regulacja napięcia wstępnego sprężyny
Hamilce przód: 2x tarcza hydrauliczna
Hamulce tył: 1x tarcza hydrauliczna
Opony przód: AT24 x 8 - 12
Opony tył: AT24 x 11 - 12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2160 mm
Szerokość całkowita: 1140 mm
Wysokość całkowita: 1270 mm
Wysokość siedziska:  865 mm
Prześwit:  183 mm
Rozstaw: 1215 mm
Sucha masa: 298 kg
Zbiornik paliwa: 14,5 l

Inne

Prędkościomierz/ obrotomierz:

Cyfrowy wyświetlacz wielofunkcyjny: prędkościomierz, obrotomierz, licznik kilometrów, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, zegar, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego
Kontrolki: Napęd 2WD/4WD, bieg neutralny, bieg wsteczny, kierunkowskazy, światła drogowe

Homologacja

Homologacja drogowa: tak (wymagane prawo jazdy kategorii B)
W cenie pojazdu: Bezpłatne szkolenie z obsługi pojazdu oraz bezpiecznego użytkowania.

Wyposażenie

Elektryczny napęd 4x4, masywny przedni bumper, wytrzymały przedni i tylny bagażnik, stalowe koła z markowymi oponami, elektryczna wyciągarka 3000 lbs ze zdalnym pilotem, hak holowniczy, osłony dłoni, światła do jazdy dziennej LED, o swietlenie tył/stop/awaryjne w technologii LED, oparcie tylne (ważne dla homologacji T3b).

Uwaga

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji bez uprzedniego powiadomienia.