500 4x4 Promax

Nowoczesny, przyciągający uwagę quad wyposażony w oświetlenie full-LED. Linhai 500 ProMax jest doskonale przygotowany do wykonywania wszelkich prac w gospodarstwie, lesie, czy ogrodzie. Podczas podróży, w trudnym terenie i w codziennym użytkowaniu docenisz sprawne i komfortowe zawieszenie z niezależnym zawieszeniem kół, niezawodny silnik, elektrycznie przełączany napęd 2x4 / 4x4 z blokowanymi mechanizmami różnicowymi oraz precyzyjne sterowanie.

Kolorystyka:  BíláBíláOranžová

28 990 zł Zniżka 5 000 zł!
23 990 (Brutto)

500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax
500 4x4 Promax

Niezawodny silnik

Niezawodny silnik

Nowocześnie zaprojektowany jednocylindrowy silnik chłodzony cieczą jest oszczędny, ale potrafi pokonać wiele przeszkód napotkanych na swojej drodze. Moc silnika przekazywana jest na koła za pomocą automatycznej skrzyni biegów (CVT) kanadyjskiej firmy CVTech z biegiem niskim, neutralnym oraz wstecz. Posiada także sczególnie przydatną funkcję hamowania silnikiem - potrzebną na stromych zboczach.

 

Napęd 4x4

Napęd 4x4

Niezawodny, łatwo przełączny napęd 4x4 z blokadą przedniego dyferencjału (T3b) zapewnia przyczepność na każdej nawierzchni. Po naciśnięciu jednego przycisku na kierownicy moc silnika przenoszona jest równomiernie na wszystkie koła, co znacznie zwiększa przyczepność. A kiedy wjedziesz w teren ekstremalny możesz uruchomić elektryczną blokadę przedniego dyferencjału (T3b). Podczas ciężkiej pracy, podjazdów i zjazdów z góry Linhai 500 Promax zapewnia wystarczająco dużą mocy, aby bez problemu pokonać każdą trasę.

 

Blokada dyferencjału

Blokada dyferencjału

Łatwa w obsłudze elektryczna blokada przedniego (T3b) lub obu dyferencjałów (L7e, Euro4) pozwala na bezpiecznie wydostanie się z błota, przejazd przez trudny teren Po prostu zatrzymaj się i naciśnij przycisk blokady mechanizmu różnicowego na kierownicy.

Zwrotne podwozie

Zwrotne podwozie

Szerokie podwozie i niski środek ciężkości zapewniają najlepsze właściwości jezdne oraz stabilność nawet w trudnym terenie. Niezależne zawieszone koła oraz zawieszenie z dużym skokiem pozytywnie zaskakuje w ciężkim terenie - nawet tam, gdzie wcześniej obwaiałeś się wjechać. Zwinność pojazdu zapewnia mały promień skrętu.

Nowoczesne światła LED

Nowoczesne światła LED

Nowoczesne reflektory Full-LED o agresywnych kształtach przyciągają uwagę, podkreślają nowoczesny wygląd. Światła są dopracowane pod względem funkcjonalności oraz przede wszystkim zapewniają bezpieczną jazdę oraz widoczność nawet po zmroku.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD z podświetleniem jest czytelny i zawiera niezbędne dla kierowcy informacje: cyfrowy obrotomierz oraz prędkościomierz, liczbę przejechanych kilometrów, liczbę przejechanych motogodzin, kontrolkę włączonego napędu 2x4 lub 4x4, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, kontrolkę biegu neutralnego, kontrolkę świateł długich, kierunkowskazów, awaryjnych oraz wstecznego.

Bogate wyposażenie

Bogate wyposażenie

Linhai 500 4x4 Promax może pochwalić się bogatym wyposażeniem standardowym, które oprócz elektrycznie przełączanego napędu 4x4 obejmuje przedni i tylny bagażnik, przedni bumper, aluminiowe felgi, elektryczną wyciągarkę o sile uciągu 3000lbs z pilotem, kulę haka holowniczego, osłony dłoni, światła LED do jazdy dziennej, podwójne reflektory projekcyjne oraz kierunkowskazy LED.

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC
Pojemność: 492,8 cm3
Średnica x skok tłoka: Ø87.5 x 82 mm
Zapłon: CDI
Moment obrotowy: 38.8 Nm / 5500 ob./min
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna- CVT wariator z biegiem wstecz, L/H/N/R, hamowanie silnikiem
Blokada dyferencjału: L7e (Euro4): elektryczna blokada z przodu i z tyłu
  T3b: blokada elektryczna z przodu

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, McPherson
Zawieszenie tył: IRS / niezależne podwójne wahacze
Amortyzatory przód: hydrauliczne z pięciostopniową regulacją
Amortyzatory tył: hydrauliczne z pięciostopniową regulacją
Hamulce przód: 2x tarczowe hydrauliczne
Hamulce tył: 1x tarczowe hydrauliczne (T3b)
  2x tarczowe hydrauliczne (L7e)
Opony przód: AT25 x 8 - 12
Opony tył: AT25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2150 mm
Szerokość całkowita: 1160 mm
Wysokość całkowita: 1270 mm
Wysokość siedziska:  915 mm
Prześwit:  253 mm
Rozstaw: 1270mm
Sucha masa:  371kg
Zbiornik paliwa: 12,5 l

Inne

Prędkościomierz / obrotomierz:

Cyfrowy, wielofunkcyjny wyświetlacz z funkcjami: obrotomierz, prędkościomierz, makszymalnie osiągnięta prędkość obrotowa silnika, maksymalnie osiągnięta prędkość,średnia prędkość, 2 liczniki dziennego przebiegu, dzienny licznik motogodzin, całkowity licznik kilometrów, kontrolka poziomu paliwa, kod diagnostyczny usterki, zegar pokładowy.
Kontrolki: napędu 2WD/4WD/ LOCK, bieg neutralny, wstecz, kierunkowskazów, świateł drogowych.

Homologacja

Homologacja drogowa: tak (prawo jazdy kategorii B)
   

Wyposażenie

Przełączany napęd 4x4 z elektryczną blokadą dyferencjału, elektryczna wyciągarka z siłą uciągu 3000lbs z pilotem, hak holowniczy, alufelgi z markowymi oponami, duży przedni bumper ochronny, bagazniki z przodu i z tyłu, osłony dłoni, przednie światła Full-LED, sygnał dźwiękowy włączonych kierunkowskazów

Inne

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są dostępne na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.