570 4x4 Promax

Większa moc, wydajność oraz nowoczesne reflektory LED Matrix to nowy Linhai 570 ProMax, który pomże we wszystkich pracach w gospodarstwie, ogrodzie, na polu czy w lesie. W codziennym użytkowaniu i w trudnym terenie docenisz zwinne podwozie z niezależnym zawieszenieniem kół, elektryczne przełączany napęd 2x4/4x4 z blokowanymi dyferencjałami oraz doskonałą sterowność tego w pełni wyposażonego, uniwersalnego quada.

Kolorystyka:  BíláBíláOranžová

31 990 zł Zniżka 6 000 zł!
25 990 (Brutto)

570 4x4 Promax
570 4x4 Promax
570 4x4 Promax
570 4x4 Promax
570 4x4 Promax
570 4x4 Promax
570 4x4 Promax

Mocniejszy silnik

Mocniejszy silnik

Nowy, jednocylindrowy silnik ma wystarczającą moc do ciężkiej pracy i szybkiego przyspieszania.  Za prawidłowy skład mieszanki odpowiada nowoczesny wtrysk paliwa DELPHI zapewniając niskie zużycie paliwa i niską emisję. Przenoszenie mocy zapewnia niezawodna automatyczna skrzynia biegów czołowego kanadyjskiego producenta CVTech.

Napęd 4x4

Napęd 4x4

Niezawodny, przełączany elektrycznie napęd 4x4 zapewnia doskonałą przyczepność na każdej powierzchni. Kiedy wjedziesz w teren ekstremalny wystarczy się zatrzymać, włączyć blokadę przedniej i tylnej osi tak, aby quad wyjechał z błota, piachu czy wspiął się pod stromą górę. Podczas ciężkiej pracy, podjazdów i zjazdów z góry Linhai zapewni Ci wystarczająco dużo mocy, abyś bez problemu mógł pokonać każdą sytuację na trasie. 

Blokada dyferencjału

Blokada dyferencjału

Łatwa w obsłudze elektryczna blokada obu dyferencjałów pozwala bezpiecznie wydostać się z błota, przejechać przez trudny teren i pokonać trudne miejsca. Po prostu zatrzymaj się i naciśnij przycisk na kierownicy.

Doskonałe podwozie

Doskonałe podwozie

Doskonała zdolność do jazdy w terenie i wysoka stabilność na zakrętach. Szerokie podwozie i sztywna rama z nisko położonym środkiem ciężkości zapewniają precyzyjne kierowanie i przyjemną jazdę. Niezależne zawieszenie z dużymi skokami zawieszenia pozytywnie zaskakuje w ciężkim terenie, w którym nigdy wcześniej się nie odważyłeś się jeździć. Bardzo mały promień skrętu przyczynia się również do dużej zwrotności.

Światła LED Matrix

Światła LED Matrix

Nowoczesna technologia i ciekawy design. Reflektory LED Matrix przyciągają uwagę, podkreślają nowoczesny wizerunek maszyny i nadają jej dojrzały wygląd. Wraz z diodowymi światłami do jazdy dziennej światła te są również funkcjonalne, zapewniająć większe bezpieczeństwo podczas jazdy.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Podświetlany na niebiesko wyświetlacz LCD jest czytelny i zawiera wszystkie ważne informacje, takie jak cyfrowy prędkościomierz, cyfrowy obrotomierz, licznik kilometrów, licznik motogodzin, wskaźnik 2WD/4WD/LOCK, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego i cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa.

Bogate wyposażenie

Bogate wyposażenie

Pomimo atrakcyjnej ceny, Linhai 570 Promax oferuje pełne wyposażenie w wersji podstawowej. Oprócz oświetlenia LED obejmuje to na przykład atrakcyjne koła aluminiowe z markowymi oponami, wyciągarkę elektryczną o dużej sile uciągu - 3000 lbs z pilotem zdalnego sterowania oraz hak holowniczy. Quad posiada masywny przedni i tylny zderzak, solidne przednie i tylne bagażniki, osłony dłoni  oraz praktyczną sygnalizację dźwiękową włączonych kierunkowskazów. 

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC
Pojemność: 499.5 cm3
Średnica x skok tłoka: Ø 91 x 76,8 mm 
Zapłon: CDI
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna - CVT wariator z biegiem wstecznym, L/H/N/R/P, hamowanie silnikiem
Blokada dyferencjału: L7e (Euro 5) elektryczna blokada przedniego i tylnego dyferencjału

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, McPherson
Zawieszenie tył: niezależne podwójne wahacze
Amortyzatory przód: hydrauliczne z pięcio stopniową regulacją
Amortyzatory tył: hydrauliczne z pięcio stopniową regulacją
Hamulce przód: 2x tarcza / hydrauliczne
Hamulce tył: 2x tarcza / hydrauliczne (L7e - Euro5)
Opony przód: AT25 x 8 - 12
Opony tył: AT25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2240 mm
Szerokość całkowita: 1160 mm
Wysokość całkowita: 1480 mm
Wysokość siedziska:  940 mm
Prześwit:  253 mm
Rozstaw: 1270 mm
Sucha masa:  371 kg
Zbiornik paliwa: 12,5 l

Inne

Prędkościomierz / obrotomierz:

Cyfrowy wielofunkcyjny wyświetlacz z funkcjami: prędkościomierz, obrotomierz, licznik kilometrów, licznik motogodzin, cyfrowy wskaźnik paliwa, zegar pokładowy, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego
Kontrolki: napęd 2WD/4WD/LOCK, biegu neutralnego i wstecznego, kierunkowskazy, świateł drogowych

Homologacja

Homologacja drogowa: tak (prawo jazdy kategorii B)

Wyposażenie

Przełączany napęd 4x4 z elektryczną blokadą mechanizmu różnicowego, elektryczna wyciągarka z siłą uciągu 3000lbs s z pilotem, hak holowniczy, felgi aluminiowe z markowymi oponami, przedni i tylny bagażnik, przedni zderzak, osłony dłoni, światła Led Matrixdo, sygnał dźwiękowy włączonych kierunkowskazów

Inne

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.