650L PROMAX EPS 4x4 NOWOŚĆ!

Większa moc, większa wydajność Linhai 650L EPS (wspomaganie układu kierowniczego) Nowo opracowany silnik Linhai LH191MS. Nowoczesna konstrukcja linia Promax z reflektorami LED Matrix i solidnym stalowym zderzakiem przednim. Linhai 650 ProMax jest gotowe do wykonania wszystkich prac w gospodarstwie, w domku, na polu oraz w lesie. Nowy wyświetlacz TFT wyposażony w automatyczną regulację jasności, która może automatycznie dostosować jasność ekranu w zależności od natężenia światła zewnętrznego. W codziennej eksploatacji, na wycieczce i w trudnym terenie docenisz wyjątkowo zwrotne podwozie z niezależnym zawieszeniem  oraz elektryczne przełączanie napędu 2x4 / 4x4 z blokowanym mechanizmem różnicowym.

Kolorystyka:  

35 990 zł Zniżka 6 000 zł!
29 990 (Brutto)

650L PROMAX EPS 4x4 NOWOŚĆ!
650L PROMAX EPS 4x4 NOWOŚĆ!
650L PROMAX EPS 4x4 NOWOŚĆ!
650L PROMAX EPS 4x4 NOWOŚĆ!
650L PROMAX EPS 4x4 NOWOŚĆ!
650L PROMAX EPS 4x4 NOWOŚĆ!
650L PROMAX EPS 4x4 NOWOŚĆ!

Mocniejszy silnik

Mocniejszy silnik

Nowy, jednocylindrowy silnik ma wystarczającą moc do ciężkiej pracy i szybkiego przyspieszania.  Za prawidłowy skład mieszanki odpowiada nowoczesny wtrysk paliwa DELPHI zapewniając niskie zużycie paliwa i niską emisję. Przenoszenie mocy zapewnia niezawodna automatyczna skrzynia biegów czołowego kanadyjskiego producenta CVTech.

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy ułatwia prowadzenie i przyczynia się do większego komfortu podczas jazdy. Dzięki temu kierowanie quadem wymaga niewielkiego wysiłku nawet przy niskich prędkościach czy skręcania kierownicą w miejscu. Wspomaganie nie tylko zmniejsza wysiłek kierowcy podczas jazdy i sprawia, że nawet bardzo długa trasa jest dużo przyjemniejsza, ale także działa jak amortyzator dla kierownicy i zatrzymuje przenoszenie drgań i uderzeń, na które napotkają przednie koła, a co za tym idzie kierowca nie traci panowania nad kierownicą, a jego ręce są mniej zmęczone.

Napęd 4x4

Napęd 4x4

Niezawodny, przełączany elektrycznie napęd 4x4 zapewnia doskonałą przyczepność na każdej powierzchni. Kiedy wjedziesz w teren ekstremalny wystarczy się zatrzymać, włączyć blokadę przedniej i tylnej osi tak, aby quad wyjechał z błota, piachu czy wspiął się pod stromą górę. Podczas ciężkiej pracy, podjazdów i zjazdów z góry Linhai zapewni Ci wystarczająco dużo mocy, abyś bez problemu mógł pokonać każdą sytuację na trasie. 

Blokada przedniego dyferencjału

Blokada przedniego dyferencjału

Łatwa w obsłudze elektryczna blokada przedniego mechanizmu różnicowego pozawala wydostać się z błota i nierównego terenu, jeśli jedno z przednich kół zacznie się obracać. Po włączeniu napędu 4x4 i włączeniu blokady, obydwa przednie koła i tylne koła są napędzane, co pozwala jeździć, wspinać się i przedzierać się przez trudne szlaki.

Przedłużone podwozie

Przedłużone podwozie

Poruszanie się po ciężkim terenie oraz stabilność w zakrętach przy wysokich prędkościach to jedne z głównych cech Linhaia 650L. Szeroki rozstaw osi, stabilna rama oraz nisko położony środek ciężkości pozwala na wspinanie się po stromych zboczach i jednocześnie zapewnia kontrolę nad pojazdem i łatwą obsługę. Niezależne zawieszenie kół i wysoki skok zawieszenia zapewniają poruszanie się po najtrudniejszych do przejechania terenach.

Światła LED Matrix

Światła LED Matrix

Nowoczesna technologia i ciekawy design. Reflektory LED Matrix przyciągają uwagę, podkreślają nowoczesny wizerunek maszyny i nadają jej dojrzały wygląd. Wraz z diodowymi światłami do jazdy dziennej światła te są również funkcjonalne, zapewniająć większe bezpieczeństwo podczas jazdy.

TFT displej

TFT displej

Kolorowy wyświetlacz TFT z automatycznym przełączaniem trybu dziennego i nocnego wyraźnie pokazuje prędkość jazdy, cyfrowy obrotomierz, poziom paliwa, włączony napęd 2WD/4WD, włączony bieg, temperaturę płynu chłodzącego i dzienny licznik przebiegu.

Bogate wyposażenie w cenie

Bogate wyposażenie w cenie

Linhai 650L Promax oferuje pełne wyposażenie jako podstawę. Oświetlenia LED, aluminiowe felgi z markowymi oponami, wyświetlacz TFT, elektryczną wciągarkę o dużej sile uciągu wynoszącej 3000Ibs z pilotem, hak.
W cenie jest solidny stalowy zderzak przedni, nakładki na przedni i tylny bagażnik, osłony dłoni czy praktyczna sygnalizacja akustyczna kierunkowskazów.

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC z wtryskiem paliwa DELPHI
Pojemność: 585.3 cm3
Zapłon: CDI
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna - CVT wariator z biegiem wstecznym, L/H/N/R/P
Blokada dyferencjału: blokada dyferencjału z przodu (wersja T3)
Przenoszenie napędu: wał kardana

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, podwójne ramię A
Zawieszenie tył: „wleczone”  
Amortyzatory przód: amortyzatory hydrauliczne, sprężyny śrubowe
Amortyzatory tył: amortyzatory hydrauliczne, sprężyny śrubowe
Hamulce przód: 2x tarczowe hydrauliczne
Hamulce tył: 2x tarczowe hydrauliczne
Opony przód: AT25 x 8 - 12
Opony tył: AT25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Dugość całkowita: 2395 mm
Szerokość całkowita: 1305 mm
Wysokość całkowita: 1330 mm
Wysokość siedziska:  940 mm
Prześwit:  270 mm
Rozstaw: 1470 mm
Sucha masa:  395 kg
Zbiornik paliwa: 20 L

Inne

Wyświetlacz:  Wielofunkcyjny wyświetlacz TFT z funkcjami: prędkościomierz, obrotomierz, licznik przebiegu, licznik kilometrów, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, zegar pokładowy, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego , automatyczna regulacja jasności.
Lampki kierunkowskazów: napęd 2WD/4WD/LOCK, bieg neutralny, bieg wsteczny, kierunkowskazy, światła drogowe

Homologacja

Homologacja drogowa: tak (prawo jazdy kategorii B)

Wyposażenie

Elektrycznie wspomaganie kierownicy (EPS), elektrycznie przełączany napęd 4x4 z elektryczną blokadą mechanizmu różnicowego, elektryczna wyciągarka o udźwigu 3000Ibs ze zdalnym sterowaniem, hak, aluminiowe felgi z markowymi oponami,
stalowy przedni zderzak, osłony dłoni, oświetlenie LED Reflektory Matrix, migające światła akustyczne

Uwaga

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.