M570L EFi EPS 4x4 - T3b

Linhai M570L EPS ze wspomaganiem kierownicy i nowym, mocniejszym silnikiem ma większą moc, lepszą wydajność i wiele ulepszeń technicznych. Nowe aluminiowe felgi podkreślają atrakcyjność pojazdu, całkowicie przeprojektowany cyfrowy wyświetlacz pokazuje informacje wyraźniej i bardziej czytelnie. Dźwignia zmiany biegów jeszcze lepiej leży w dłoni i umożliwia bardziej precyzyjną zmianę biegów. Większy prześwit zapewnia jeszcze lepszą przejezdność w terenie, a poszerzony rozstaw osi i napęd 2x4/4x4 z blokadą mechanizmu różnicowego pozwalają na jazdę w trudnym terenie. Dzięki elektrycznemu wspomaganiu kierownicy, doskonałej sterowności i trwałości, Linhai M570L EPS plasuje się w czołówce faworytów klasy średniej.

Kolorystyka:  BíláBílá

34 990 zł Zniżka 9 000 zł!
25 990 (Brutto)

M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b
M570L EFi EPS 4x4 - T3b

Mocniejszy silnik

Mocniejszy silnik

Nowy, jednocylindrowy silnik ma wystarczającą moc do ciężkiej pracy i szybkiego przyspieszania.  Za prawidłowy skład mieszanki odpowiada nowoczesny wtrysk paliwa DELPHI zapewniając niskie zużycie paliwa i niską emisję. Przenoszenie mocy zapewnia niezawodna automatyczna skrzynia biegów czołowego kanadyjskiego producenta CVTech.

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy ułatwia prowadzenie i przyczynia się do większego komfortu podczas jazdy. Dzięki temu kierowanie quadem wymaga niewielkiego wysiłku nawet przy niskich prędkościach czy skręcania kierownicą w miejscu. Wspomaganie nie tylko zmniejsza wysiłek kierowcy podczas jazdy i sprawia, że nawet bardzo długa trasa jest dużo przyjemniejsza, ale także działa jak amortyzator dla kierownicy i zatrzymuje przenoszenie drgań i uderzeń, na które napotkają przednie koła, a co za tym idzie kierowca nie traci panowania nad kierownicą, a jego ręce są mniej zmęczone.

Napęd 4x4

Napęd 4x4

Niezawodny, przełączany elektrycznie napęd 4x4 zapewnia doskonałą przyczepność na każdej powierzchni. Kiedy wjedziesz w teren ekstremalny wystarczy się zatrzymać, włączyć blokadę przedniej i tylnej osi tak, aby quad wyjechał z błota, piachu czy wspiął się pod stromą górę. Podczas ciężkiej pracy, podjazdów i zjazdów z góry Linhai zapewni Ci wystarczająco dużo mocy, abyś bez problemu mógł pokonać każdą sytuację na trasie. 

Blokada przedniego dyferencjału

Blokada przedniego dyferencjału

Łatwa w obsłudze elektryczna blokada przedniego mechanizmu różnicowego pozawala wydostać się z błota i nierównego terenu, jeśli jedno z przednich kół zacznie się obracać. Po włączeniu napędu 4x4 i włączeniu blokady, obydwa przednie koła i tylne koła są napędzane, co pozwala jeździć, wspinać się i przedzierać się przez trudne szlaki.

Przedłużone podwozie

Przedłużone podwozie

Poruszanie się po ciężkim terenie oraz stabilność w zakrętach przy wysokich prędkościach to jedne z głównych cech Linhaia M570L. Szeroki rozstaw osi, stabilna rama oraz nisko położony środek ciężkości pozwala na wspinanie się po stromych zboczach i jednocześnie zapewnia kontrolę nad pojazdem i łatwą obsługę. Niezależne zawieszenie kół i wysoki skok zawieszenia zapewniają poruszanie się po najtrudniejszych do przejechania terenach.

Nowoczesne oświetlenie LED

Nowoczesne oświetlenie LED

Atrakcyjne oświetlenie LED do jazdy dziennej uzupełnia nowoczesny design tego modelu. Razem z kierunkowskazami LED, Linhai M570L wygląda bardziej dojrzale i nowocześnie. Mocne, podwójne projekcyjne reflektory oświetlą nawet najciemniejsze drogi. W tylnym oświetleniu zastosowano również technologię LED o wysokiej jasności. 

Tylny schowek

Tylny schowek

Na wyprawie lub przy codziennej pracy z pewnością docenisz dużą pojemność schowka za tylnym siedzeniem. Jest łatwo dostępny, dzięki czemu Twoje rzeczy są zawsze pod ręką.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny, podświetlany  wyświetlacz LCD jest czytelny i zawiera niezbędne dla kierowcy informacje: cyfrowy obrotomierz oraz prędkościomierz, liczbę przejechanych kilometrów, liczbę przejechanych motogodzin, kontrolkę włączonego napędu 2x4 lub 4x4, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, kontrolkę biegu neutralnego, kontrolkę świateł długich, kierunkowskazów, awaryjnych oraz wstecznego, a także kontrolkę awarii silnika oraz 

Bogate wyposażenie w cenie

Bogate wyposażenie w cenie

Pomimo bardzo rozsądnej ceny Linhai M570L EPS oferuje bogate wyposażenie, które obejmuje elektryczne wspomaganie kierownicy, stalowy przedni zderzak, felgi aluminiowe z markowymi oponami, wyciągarkę elektryczną o mocy 3000 lbs sterowaną pilotem, hak holowniczy, osłony dłoni, lusterka, stalowe bagażniki z przodu i z tyłu, światła do jazdy dziennej LED, kierunkowskazy i tylne światła LED, gniazdo USB, gniazdo 12V, sygnalizacja dźwiękowa kierunkowskazów oraz włączonego biegu wstecznego.

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC
Pojemność: 499.5 cm3
Zapłon: ECU
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna - CVT wariator z biegiem wstecznym, L/H/N/R/P, hamowanie silnikiem
Blokada dyferencjału: blokada dyferencjału z przodu (wersja T3)
Przenoszenie napędu: wał kardana

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, McPherson
Zawieszenie tył: IRS / niezależne podwójne wahacze
Amortyzatory przód: hydrauliczne
Amortyzatory tył: hydrauliczne
Hamulce przód: 2x tarczowe hydrauliczne
Hamulce tył: 2x tarczowe hydrauliczne + hamulec postojowy
Opony przód: AT25 x 8 - 12
Opony tył: AT25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Dugość całkowita: 2230 mm
Szerokość całkowita: 1180 mm
Wysokość całkowita: 1265 mm
Wysokość siedziska:  900 mm
Prześwit:  249 mm
Rozstaw: 1455 mm
Sucha masa:  384 kg
Nośność:  204 kg
Siła uciągu: 200 kg
Zbiornik paliwa:  14,5 L

Inne

Wyświetlacz:

 

 

Cyfrowy, wielofunkcyjny wyświetlacz z funkcjami: obrotomierza, prędkościomierza, maksymalnie osiągniętej prędkości obrotowej silnika, maksymalnie osiągniętej prędkość, średniej prędkość, 2 liczniki dziennego przebiegu, przebiegu całkowitego, licznika motogodzin, kodu diagnostycznego usterki, zegara pokładowego.

Kontrolki: napędu 4x4, przegrzania silnika, poziomu paliwa, oleju silnikowego, kierunkowskazów, świateł.

Oświetlenie: reflektory projektorowe, światła LED do jazdy dziennej, kierunkowskazy LED, światła tylne i stop

Homologacja

Homologacja drogowa: tak (prawo jazdy kategorii B)

Wyposażenie

Elektryczne wspomaganie kierownicy, elektrycznie przełączany napęd 2x4 / 4x4 elektryczną blokadą dyferencjałów. stalowy przedni zderzak, przedni i tylny stalowy bagażnik, alufelgi z markowymi oponami, wyciągarka elektryczna o sile uciągu 3000lbs z pilotem, osłony dłoni, dwuosobowe siedzisko, podnóżki oraz uchwyty dla pasażera, światła LED do jazdy dziennej, podwójne reflektory projekcyjne, światła tylne/stop/awaryjne w technologii LED, sygnał dźwiękowy włączonych kierunkowskazów, schowek pod tylnym bagażnikiem, gniazdo USB

Uwaga

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.

blokada dyferencjału z przodu (wersja T3)