NOWOŚĆ 650L PROMAX EPS 4x4 HIT CENOWY + PAKIET ZIMA

Większa moc, większa wydajność Linhai 650L EPS (wspomaganie układu kierowniczego) Nowo opracowany silnik Linhai LH191MS. Nowoczesna konstrukcja linia Promax z reflektorami LED Matrix i solidnym stalowym zderzakiem przednim. Linhai 650 ProMax jest gotowe do wykonania wszystkich prac w gospodarstwie, w domku, na polu oraz w lesie. Nowy wyświetlacz TFT wyposażony w automatyczną regulację jasności, która może automatycznie dostosować jasność ekranu w zależności od natężenia światła zewnętrznego. W codziennej eksploatacji, na wycieczce i w trudnym terenie docenisz wyjątkowo zwrotne podwozie z niezależnym zawieszeniem  oraz elektryczne przełączanie napędu 2x4 / 4x4 z blokowanym mechanizmem różnicowym.

Kupując teraz Quada Linhai 650L EPS PROMAX otrzymasz GRATIS, akcesoria o łącznej wartości 2600  brutto.
- Pług SHARK (150 cm) szybki montaż
- Ładowarka SHARK CB-750
- Podgrzewane manetki SHARK 40 W z blokadą LOCK-ON
- Podgrzewacz
 kciuk SHARK ATV
- Zestaw naprawczy do opon SHARK

Czas trwania promocji: 15.01.2024 - 31.01.2024 (lub do wyczerpania zapasów)

Kolorystyka:  

35 990 zł Zniżka 6 000 zł!
29 990 (Brutto)

NOWOŚĆ 650L PROMAX EPS 4x4 HIT CENOWY + PAKIET ZIMA
NOWOŚĆ 650L PROMAX EPS 4x4 HIT CENOWY + PAKIET ZIMA
NOWOŚĆ 650L PROMAX EPS 4x4 HIT CENOWY + PAKIET ZIMA
NOWOŚĆ 650L PROMAX EPS 4x4 HIT CENOWY + PAKIET ZIMA
NOWOŚĆ 650L PROMAX EPS 4x4 HIT CENOWY + PAKIET ZIMA
NOWOŚĆ 650L PROMAX EPS 4x4 HIT CENOWY + PAKIET ZIMA
NOWOŚĆ 650L PROMAX EPS 4x4 HIT CENOWY + PAKIET ZIMA

Mocniejszy silnik

Mocniejszy silnik

Nowy, jednocylindrowy silnik ma wystarczającą moc do ciężkiej pracy i szybkiego przyspieszania.  Za prawidłowy skład mieszanki odpowiada nowoczesny wtrysk paliwa DELPHI zapewniając niskie zużycie paliwa i niską emisję. Przenoszenie mocy zapewnia niezawodna automatyczna skrzynia biegów czołowego kanadyjskiego producenta CVTech.

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy ułatwia prowadzenie i przyczynia się do większego komfortu podczas jazdy. Dzięki temu kierowanie quadem wymaga niewielkiego wysiłku nawet przy niskich prędkościach czy skręcania kierownicą w miejscu. Wspomaganie nie tylko zmniejsza wysiłek kierowcy podczas jazdy i sprawia, że nawet bardzo długa trasa jest dużo przyjemniejsza, ale także działa jak amortyzator dla kierownicy i zatrzymuje przenoszenie drgań i uderzeń, na które napotkają przednie koła, a co za tym idzie kierowca nie traci panowania nad kierownicą, a jego ręce są mniej zmęczone.

Napęd 4x4

Napęd 4x4

Niezawodny, przełączany elektrycznie napęd 4x4 zapewnia doskonałą przyczepność na każdej powierzchni. Kiedy wjedziesz w teren ekstremalny wystarczy się zatrzymać, włączyć blokadę przedniej i tylnej osi tak, aby quad wyjechał z błota, piachu czy wspiął się pod stromą górę. Podczas ciężkiej pracy, podjazdów i zjazdów z góry Linhai zapewni Ci wystarczająco dużo mocy, abyś bez problemu mógł pokonać każdą sytuację na trasie. 

Blokada przedniego dyferencjału

Blokada przedniego dyferencjału

Łatwa w obsłudze elektryczna blokada przedniego mechanizmu różnicowego pozawala wydostać się z błota i nierównego terenu, jeśli jedno z przednich kół zacznie się obracać. Po włączeniu napędu 4x4 i włączeniu blokady, obydwa przednie koła i tylne koła są napędzane, co pozwala jeździć, wspinać się i przedzierać się przez trudne szlaki.

Przedłużone podwozie

Przedłużone podwozie

Poruszanie się po ciężkim terenie oraz stabilność w zakrętach przy wysokich prędkościach to jedne z głównych cech Linhaia 650L. Szeroki rozstaw osi, stabilna rama oraz nisko położony środek ciężkości pozwala na wspinanie się po stromych zboczach i jednocześnie zapewnia kontrolę nad pojazdem i łatwą obsługę. Niezależne zawieszenie kół i wysoki skok zawieszenia zapewniają poruszanie się po najtrudniejszych do przejechania terenach.

Światła LED Matrix

Światła LED Matrix

Nowoczesna technologia i ciekawy design. Reflektory LED Matrix przyciągają uwagę, podkreślają nowoczesny wizerunek maszyny i nadają jej dojrzały wygląd. Wraz z diodowymi światłami do jazdy dziennej światła te są również funkcjonalne, zapewniająć większe bezpieczeństwo podczas jazdy.

TFT displej

TFT displej

Kolorowy wyświetlacz TFT z automatycznym przełączaniem trybu dziennego i nocnego wyraźnie pokazuje prędkość jazdy, cyfrowy obrotomierz, poziom paliwa, włączony napęd 2WD/4WD, włączony bieg, temperaturę płynu chłodzącego i dzienny licznik przebiegu.

Bogate wyposażenie w cenie

Bogate wyposażenie w cenie

Linhai 650L Promax oferuje pełne wyposażenie jako podstawę. Oświetlenia LED, aluminiowe felgi z markowymi oponami, wyświetlacz TFT, elektryczną wciągarkę o dużej sile uciągu wynoszącej 3000Ibs z pilotem, hak.
W cenie jest solidny stalowy zderzak przedni, nakładki na przedni i tylny bagażnik, osłony dłoni czy praktyczna sygnalizacja akustyczna kierunkowskazów.

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC z wtryskiem paliwa DELPHI
Pojemność: 585.3 cm3
Zapłon: CDI
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna - CVT wariator z biegiem wstecznym, L/H/N/R/P
Blokada dyferencjału: blokada dyferencjału z przodu (wersja T3)
Przenoszenie napędu: wał kardana

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, podwójne ramię A
Zawieszenie tył: „wleczone”  
Amortyzatory przód: amortyzatory hydrauliczne, sprężyny śrubowe
Amortyzatory tył: amortyzatory hydrauliczne, sprężyny śrubowe
Hamulce przód: 2x tarczowe hydrauliczne
Hamulce tył: 2x tarczowe hydrauliczne
Opony przód: AT25 x 8 - 12
Opony tył: AT25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Dugość całkowita: 2395 mm
Szerokość całkowita: 1305 mm
Wysokość całkowita: 1330 mm
Wysokość siedziska:  940 mm
Prześwit:  270 mm
Rozstaw: 1470 mm
Sucha masa:  395 kg
Zbiornik paliwa: 20 L

Inne

Wyświetlacz:  Wielofunkcyjny wyświetlacz TFT z funkcjami: prędkościomierz, obrotomierz, licznik przebiegu, licznik kilometrów, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, zegar pokładowy, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego , automatyczna regulacja jasności.
Lampki kierunkowskazów: napęd 2WD/4WD/LOCK, bieg neutralny, bieg wsteczny, kierunkowskazy, światła drogowe

Homologacja

Homologacja drogowa: tak (prawo jazdy kategorii B)

Wyposażenie

Elektrycznie wspomaganie kierownicy (EPS), elektrycznie przełączany napęd 4x4 z elektryczną blokadą mechanizmu różnicowego, elektryczna wyciągarka o udźwigu 3000Ibs ze zdalnym sterowaniem, hak, aluminiowe felgi z markowymi oponami,
stalowy przedni zderzak, osłony dłoni, oświetlenie LED Reflektory Matrix, migające światła akustyczne

Uwaga

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.