ADV Buck 125

Linhai ADV Buck 125 to nowoczesny skuter o wyglądzie i cechach motocykla Adventure. Dzięki wyższemu skokowi zawieszenia stanie się idealnym pojazdem do jazdy po mieście, codziennego dojazdu do pracy, a także poradzi sobie w lekkim terenie. Oprócz doskonałych właściwości jezdnych zachwyci Cię również wyjątkowo bogatym wyposażeniem, które jest absolutnie wyjątkowe w tej klasie i w tej kategorii cenowej - elektroniczna kontrola trakcji, system ABS, bezkluczykowe uruchamianie Keyless, pełne oświetlenie LED, podświetlane przełączniki na kierownicy czy duży, wyściełany tylny kufer. Wszystko to sprawia, że Linhai ADV Buck 125 to niezwykle praktyczny, funkcjonalny, zabawny i łatwy w obsłudze skuter, który jest dodatkowo dostępny w bardzo przystępnej cenie.

Dostępne kolory: 

13 990 (Brutto)

ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125
ADV Buck 125

Do miasta i w teren

Do miasta i w teren

Dzięki swojej zwinności i łatwej obsłudze Linhai ADV Buck 125 jest idealny do sprawnego poruszania się po mieście, a wysoki skok zawieszenia i doskonałe amortyzowanie oznaczają, że nie przestraszą cię zapadnięte studzienki ani mniej jakościowe drogi. Komfort jazdy jest znacznie wyższy niż na zwykłym skuterze, a jazda jest wyjątkowo wygodna. Linhai ADV Buck 125 to dobrze zaprojektowany skuter o atrakcyjnym designie, mocnym silniku i podwoziu, które łatwo nie ulegnie uszkodzeniom.

Zwinne przyspieszenie

Zwinne przyspieszenie

Z mocą 11,5 KM/8,5 kW ADV Buck 125 należy do najmocniejszych skuterów w swojej klasie. Solidny czterosuwowy silnik chłodzony cieczą ma wystarczającą moc nawet do jazdy we dwoje, a dzięki niskiej masie Linhai oferuje wysoką zwrotność w codziennym użytkowaniu. Aerodynamiczny design i duża szyba przednia zapewniają optymalne połączenie ochrony i osiągania wysokich prędkości.

ABS i kontrola trakcji TCS

ABS i kontrola trakcji TCS

W coraz bardziej popularnej klasie skuterów do jazdy po drogach i w terenie, Linhai ADV Buck 125 jest wyposażony prawie doskonale. Kontrola trakcji zapobiega poślizgowi tylnego koła przy ruszaniu, co daje pewność w terenie, na śliskich powierzchniach, mokrych kostkach, mokrym poziomym oznakowaniu, żwirze po zimowej konserwacji itp. Dzięki systemowi antyblokującemu ABS możesz jeździć spokojnie, wiedząc, że na mokrej nawierzchni lub przy nagłym hamowaniu elektronika ochroni cię przed poślizgiem przedniego lub tylnego koła.

Bezkluczykowe startowanie Keyless

Bezkluczykowe startowanie Keyless

System Keyless umożliwia wygodne uruchamianie bez konieczności używania klasycznego kluczyka. Wystarczy mieć pilota w kieszeni lub gdziekolwiek przy sobie, aby uruchomić Linhai i ruszyć natychmiast, bez tracenia czasu na mechaniczny kluczyk lub długie i irytujące szukanie kluczyków po kieszeniach.

Wielofunkcyjny wyświetlacz

Wielofunkcyjny wyświetlacz

Duży kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej ostrości przejrzyście informuje cię o wszystkim, co ważne. Nie brakuje kontrolki trakcji, silnika ani systemu ABS; atrakcyjnie zaprojektowany obrotomierz, wyraźny wskaźnik poziomu paliwa i duże cyfry prędkościomierza są doskonale czytelne już na pierwszy rzut oka.

Bogate wyposażenie w standardzie

Bogate wyposażenie w standardzie

Linhai ADV Buck 125 już w standardzie może pochwalić się naprawdę wyjątkowo bogatym wyposażeniem. W jego skład wchodzi pełne oświetlenie LED z DRL, atrakcyjne podświetlenie przełączników kierownicy, system ABS oraz kontrola trakcji TCS, bezkluczykowe startowanie Keyless, duża szyba przednia ograniczająca turbulencje i podciśnienie za szybą, port USB, elektryczne otwieranie siedzenia i zbiornika paliwa, a także duży praktyczny kuferek, którego wnętrze jest całe miękko wyściełane, aby chronić rzeczy wewnątrz.

Motor

Typ: czterosuwowy chłodzony cieczą jednocylindrowy, OHC
Objętość: 125 cm3
Średnica cylindra x skok tłoka: Ø 52 × 58,6 mm
Przygotowanie mieszanki: wtrysk paliwa EFI
Moc: 8,5 kW (11.5 k) / 7800 /min
Maksymalny moment obrotowy: 10.6 Nm / 7300 /min
Rozruch: elektryczny
Skrzynia biegów: automatyczna

Podwozie

Zawieszenie przód: teleskopowy widelec
Zawieszenie tył: wahacz w bloku z silnikiem
Hamulce: hydrauliczne tarczowe z ABS, sterowanie na kierownicy
Opona przednia: 110/80 - 14
Opona tylna: 130/70 - 13

Wymiary i wagi

Całkowita długość: 1 980 mm
Całkowita szerokość: 740 mm
Całkowita wysokość: 1 220 mm
Wysokość siedzenia: 800 mm
Rozstaw osi: 1 180 mm
Masa bez płynów: 147 kg
Pojemność zbiornika: 12 l

Wyświetlacz

TFT wielofunkcyjny wyświetlacz z funkcjami: cyfrowy prędkościomierz, cyfrowy obrotomierz, cyfrowy wskaźnik paliwa, licznik przebiegu, licznik motogodzin, dzienny licznik kilometrów, kontrolka trakcji, silnika, systemu ABS

Legislacja i homologacja

Homologacja do ruchu drogowego: Tak (do prowadzenia wystarczy prawo jazdy na samochód osobowy - kategoria B)

Wyposażenie

System antyblokujący ABS, kontrola trakcji TCS, pełne oświetlenie LED, podświetlenie przełączników kierownicy, bezkluczykowy system Keyless, praktyczny tylny plastikowy kuferek, duża przednia szyba, przestrzeń pod siedzeniem na jeden kask integralny, port USB, elektryczne otwieranie siedzenia i zbiornika paliwa.

 

Uwaga
Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.