UTV 550 T-BOSS EFi

Niezależne zawieszenie, aluminiowe felgi, przełączany napęd 2x4 / 4x4, elektrycza wyciągarka o sile uciągu 3000 lbs z bezprzewodowym pilotem oraz niezawodny jednocylindrowy silnik z elektronicznym wtryskiem paliwa (EFI) - to off roadowy Linhai UTV 550i T-BOSS 4x4. W pełni automatyczna skrzynia biegów, łatwa obsługa oraz duża przestrzeń w kabinie ułatwia prowadzenie. Stabilność podczas jazdy, łatwość poruszania się po trudnym terenie, przechylna tylna paka transportowa oraz niskie koszty eksploatacji sprawiają, ze jest to maszyna stworzona do prac terenowych, budowlanych, ogrodowych lub w zimie a także zaopatrzenia miejsc gdzie poruszanie się jest utrudnione. Pojazd można z łatwością wyposażyć w wiele akcesoriów z naszej oferty, tak aby zwiększyć jego wartość użytkową w potrzebnym zakresie (opryskiwacze, rozrzutniki sypkich materiałów, kosiarki, pługi, its.)

Kolorystyka: CzerwonyNiebieskiKamuflaż

Cena obejmuje pojazd wyposażony w wyciągarkę, dach oraz przednią szybę!​

UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi
UTV 550 T-BOSS EFi

Silnik

Silnik

Niezawodny i ekonomiczny silnik o pojemności 493 ccm z wtryskiem paliwa DELPHI zaskakuje wydajnością, niskim zużyciem paliwa i łatwą konserwacją. Napęd przenoszony jest na koła za pomocą automatycznej skrzyni biegów kanadyjskiej firmy CVTech z silną redukcją, biegiem neutralnym oraz biegiem wstecz. Podczas podjazdów w górę po stromych zboczach użytkownicy z pewnością docenią hamowanie silnikiem.

Napęd 4x4

Napęd 4x4

Niezawodny elektrycznie przełączany napęd wszystkich kół z blokadą przedniego dyferencjału gwarantuje łatwość poruszania się w każdym terenie. Naciśnięcie jednego przycisku powoduje włączenie napędu na koła tylne lub wszystkie cztery, tym samym znacznie zwiększając przyczepność w ekstremalnych warunkach terenowych. Do ciężkiej pracy, podjazdów oraz ciągnięcia załadowanych przyczep przydaje się także redukcja prędkości.

Podwozie

Podwozie

Szeroka konstrukcja podwozia pozwala na zachowanie stabilności w każdym terenie, duży skok zawieszenia i niski środek ciężkości pozwalają na wygodną jazdę. Wszystkie koła są niezależnie zawieszone, a amortyzatory posiadają pięciostopniową regulację. Komfortowe prowadzenie zapewnia również korzystny rozkład ciężaru oraz mały promień skrętu.

Duża paka transportowa

Duża paka transportowa

Przestronna paka transportowa o wymiarach 1350 x 950 x 280 cm może udźwignąć aż 200 kg ładunku, dzięki amortyzatorom gazowym pakę można odchylać i rozkładać.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Kierownica, dźwignia zmiany biegów i wszystkie elementy sterujące są rozmieszczone ergonomicznie, tak że kierowca intuicyjnie może z nich korzystać i odpowiednio skupić się na wykonywanej pracy.

Hamulce

Hamulce

Hamulce tarczowe o dużych średnicach tarcz zapewniają pewne hamowanie. Hamulce z progresywnym naciskiem charakteryzują się równomiernym naciskiem na przednią i tylną oś co skutkuje przewidywalnym i bezpiecznym zatrzymywaniem się nawet z dużym obciążeniem na pojeździe.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Podświetlany na niebiesko wielofunkcyjny wyświetlacz LCD jest czytelny i zawiera wszystkie niezbędne informacje: cyfrowy obrotomierz i prędkościomierz, wskaźnik przejechanych km, wskaźnik motogodzin, kontrolkę włączonego napędu 2x4 / 4x4, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, kontrolka biegu neutralnego, kontrolka  świateł dziennych, kierunkowskazów oraz biegu wstecz.

Bogate wyposażenie w cenie

Bogate wyposażenie w cenie

T-BOSS w standardzie wyposażony jest w wytrzymały, odporny na promieniowanie UV dach, plastikowe drzwi kierowcy i pasażera, uchwyty dla pasażera, dużą pakę transportową, zagłówki, hak holowniczy oraz wyciągarkę z pilotem o sile uciągu 3000lbs.

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC EFI, 4 zawory
Pojemność: 493 cm3
Średnica x skok tłoka: Ø 87.5 × 82 mm
Max. moc: 24kW (33k) / 6500 ob./min. (off-road)
Max. moment obrotowy: 39 Nm / 5500 ob./min. (off-road)
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny
Zasilanie: elektroniczny wtrysk paliwa DELPHI (GB)

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna -  CVTech z biegiem wstecz, L/H/N/R
Napęd kół: wał kardana z przodu i z tyłu

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, McPherson 
Zawieszenie tył: niezależne, podwójne wahacze
Amortyzatory przód: amortyzatory hydrauliczne
Amortyzatory tył: amortyzatory hydrauliczne ze sprężynami progresywnymi
Hamulce przód: 2x tarcze / hydrauliczne
Hamulce tył : 1x tarcza / hydrauliczne
Opony przód: AT25 x 8 - 12
Opony tył: AT25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2700 mm
Szerokość całkowita: 1420 mm
Wysokość całkowita: 1890 mm
Wysokość siedziska: 900 mm
Světlá výška: 253 mm
Rozstaw: 1855 mm
Masa własna (w tym wypełnienie): 563 kg
Rozmiar paki transportowej: 1350 x 950 x 280 mm
Nośność paki: 200 kg
Zbiornik paliwa: 14,5 l

Inne

Wyświetlacz:                    

Wielofunkcyjny cyfrowy wyświetlacz z funkcjami: prędkościomierz, obrotomierz, licznik przebytej odległości, licznik motogodzin, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, zegar pokładowy, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego
Kontrolki: biegu neutralnego, świateł drogowych, keierunkowskazów, biegu wstecz, silnika

Homologacja

Homologacja: tak (prawo jazdy kategorii B)
   

Wyposażenie w cenie

Mocny, odporny na promieniowanie UV dach z tworzywa sztucznego, duża szyba plexi, duży przedni bumper, drzwi po stronie kierowcy i pasażera, uchwyty dla pasażera, zagłówki, duża skrzynia ładunkowa z amortyzatorami gazowymi, burtą, hak holowniczy oraz wyciągarka o sile uciągu 3000lbs oraz pilotem.

Uwaga

Fotografie i ilustracje nie muszą dokłądnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich użycie.     OK   Więcej informacji