UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4

Zmieniony, bardziej nowoczesny wygląd o sportowym charakterze, aluminiowe felgi, solidne podwozie z napędem 4x4, doskonała wydajność i niezawodny silnik EFI to nowy, użytkowy pojazd off-road UTV Linhai 550i T-BOSS EFI EPS. Jedną z większych zalet poazdu jest w pełni automatyczne, elektryczne wspomaganie kierownicy, które znacząco ulatwia poruszanie się oraz pracę. Stabilność podczas jazdy, łatwość jazdy się po trudnym terenie, przechylna tylna paka transportowa oraz niskie koszty eksploatacji sprawiają, ze jest to maszyna stworzona do prac terenowych, budowlanych, ogrodowych lub w zimie, a także zaopatrzenia miejsc gdzie poruszanie się jest utrudnione. Pojazd można z łatwością wyposażyć w wiele akcesoriów z naszej oferty, tak aby zwiększyć jego wartość użytkową w potrzebnym zakresie (opryskiwacze, rozrzutniki sypkich materiałów, kosiarki, pługi, itd.)

Kolorystyka: ČervenáModráCamouflage

Cena obejmuje pojazd wyposażony w wyciągarkę, wspomaganie kierownicy, dach oraz przednią szybę!​

UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4
UTV 550 T-BOSS EFi EPS E4

Silnik

Silnik

Niezawodny, ekonomiczny silnik o pojemności 493 ccm z wtryskiem paliwa DELPHI zaskakuje wydajnością, niskim zużyciem paliwa i łatwą konserwacją. Napęd przenoszony jest na koła za pomocą automatycznej skrzyni biegów kanadyjskiej firmy CVTech z silną redukcją, biegiem neutralnym oraz biegiem wstecz. Podczas podjazdów w górę po stromych zboczach użytkownicy z pewnością docenią hamowanie silnikiem.

Elektryczne wspomaganie kierownicy

Elektryczne wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy, w które wposażony jest T-Boss 550 działa przy bardzo niksich prędkościach i minimalnym wysyłku kierującego. Dzięki temu nawet po całodniowej pracy nie odczuwa się zmęczenia. Wspomaganie nie tylko zmniejsza wysiłek kierowcy podczas jazdy i sprawia, że nawet bardzo długa trasa jest dużo przyjemniejsza, ale także działa jak amortyzator dla kierownicy i zatrzymuje przenoszenie drgań i uderzeń, na które napotkają przednie koła, a co za tym idzie kierowca nie traci panowania nad kierownicą, a jego ręce są mniej zmęczone.

Napęd 4x4

Napęd 4x4

Niezawodny elektrycznie przełączany napęd wszystkich kół z blokadą przedniego dyferencjału gwarantuje łatwość poruszania się w każdym terenie. Naciśnięcie jednego przycisku powoduje włączenie napędu na koła tylne lub wszystkie cztery, lub dodatkowo napęd na wszystkie koła z blokadą dyferencjału tym samym znacznie zwiększając przyczepność w ekstremalnych warunkach terenowych. Do ciężkiej pracy, podjazdów oraz ciągnięcia załadowanych przyczep przydaje się także redukcja prędkości.

Podwozie

Podwozie

Szeroka konstrukcja podwozia pozwala na zachowanie stabilności w każdym terenie, duży skok zawieszenia i niski środek ciężkości pozwalają na wygodną jazdę. Wszystkie koła posaiadają niezależne zawieszenie. Komfortowe prowadzenie zapewnia również odpowiedni rozkład ciężaru oraz mały promień skrętu.

Tylna paka transportowa

Tylna paka transportowa

Na przestronną tylną pakę transportową o wymiarach 1350 x 950 x 280 cm można załadować do 200 kg ładunku. Jest przechylana za pomocą dwóch amortyzatorów gazowych, a jej tył się otwiera tak aby łatwo można było wyjąć włożony ładunek. W modelu 550 T-BOSS EFi EPS korpus jest nie tylko praktyczny, ale także dopełnia stylistykę maszyny.

Wszystko w zasięgu ręki

Wszystko w zasięgu ręki

Kierownica, dźwignia zmiany biegów i wszystkie elementy sterujące są rozmieszczone ergonomicznie, tak że kierowca intuicyjnie może z nich korzystać i odpowiednio skupić się na wykonywanej pracy.

Hamulce

Hamulce

Hamulce tarczowe o dużych średnicach tarcz zapewniają pewne hamowanie. Hamulce z progresywnym naciskiem charakteryzują się równomiernym naciskiem na przednią i tylną oś co skutkuje przewidywalnym i bezpiecznym zatrzymywaniem się nawet z dużym obciążeniem na pojeździe.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Podświetlany na niebiesko wielofunkcyjny wyświetlacz LCD jest czytelny i zawiera wszystkie niezbędne informacje: cyfrowy obrotomierz i prędkościomierz, wskaźnik przejechanych km, wskaźnik motogodzin, kontrolkę włączonego napędu 2x4 / 4x4, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, kontrolka biegu neutralnego, kontrolka  świateł dziennych, kierunkowskazów oraz biegu wstecz.

Bogate wyposażenie w cenie

Bogate wyposażenie w cenie

Linhai UTV 550 T-BOSS EFi EPS w standardzie wyposażony jest w wytrzymały, odporny na promieniowanie UV dach, połowiczna szyba plexi, masywny przedni bymper, siatki bezpieczeństwa w drzwiach, uchwyty dla pasażera, dużą pakę transportową, zagłówki, hak holowniczy oraz wyciągarkę z pilotem o sile uciągu 3000lbs.

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC EFI, 4 zawory
Pojemność: 493 cm3
Średnica x skok tłoka: Ø 87.5 × 82 mm
Max. moc: 24kW (33k) / 6500 ob./min. (off-road)
Max. moment obrotowy: 39 Nm / 5500 ob./min. (off-road)
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny
Zasilanie: elektroniczny wtrysk paliwa DELPHI (GB)

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna -  CVTech z biegiem wstecz, L/H/N/R
Napęd kół: wał kardana z przodu i z tyłu

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, McPherson 
Zawieszenie tył: niezależne, podwójne wahacze
Amortyzatory przód: amortyzatory hydrauliczne
Amortyzatory tył: amortyzatory hydrauliczne ze sprężynami progresywnymi
Hamulce przód: 2x tarcze hydrauliczne
Hamulce tył : 1x tarcza hydrauliczna
Opony przód: AT25 x 8 - 12
Opony tył: AT25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2790 mm
Szerokość całkowita: 1470 mm
Wysokość całkowita: 1920 mm
Wysokość siedziska: 860 mm
Světlá výška: 280 mm
Rozstaw: 1855 mm
Masa własna (w tym wypełnienie): 563 kg
Rozmiar paki transportowej: 1350 x 950 x 280 mm
Nośność paki: 200 kg
Zbiornik paliwa: 26 l

Inne

Wyświetlacz:                    

Wielofunkcyjny cyfrowy wyświetlacz z funkcjami: prędkościomierz, obrotomierz, licznik przebytej odległości, licznik motogodzin, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, zegar pokładowy, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego
Kontrolki: biegu neutralnego, świateł drogowych, keierunkowskazów, biegu wstecz, silnika

Homologacja

Homologacja: tak (prawo jazdy kategorii B)
   

Wyposażenie w cenie

Elektryczne wspomaganie kierownicy, mocny, odporny na promieniowanie UV dach z tworzywa sztucznego, duża szyba plexi, duży przedni bumper, siatki bezpieczeństwa po stronie kierowcy i pasażera, uchwyty dla pasażera, zagłówki, duża skrzynia ładunkowa z amortyzatorami gazowymi, burtą, hak holowniczy oraz wyciągarka o sile uciągu 3000lbs oraz pilotem.

Uwaga

Fotografie i ilustracje nie muszą dokłądnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.