UTV 570 T-BOSS EFi EPS T1b

Słynny UTV 570 T-Boss EPS jest teraz jeszcze lepszy, jeszcze mocniejszy i jeszcze trwalszy. Nowoczesny design ze sportowym akcentem i nowe felgi aluminiowe już na pierwszy rzut oka przykuwają uwagę. Wspomaganie kierownicy sprawia, że ​​jazda jest przyjemna i łatwa, nawet z pełnym ładunkiem. Nowy stalowy korpus wytrzymuje nawet ostre przeprawy. Do tego silnik – zupełnie nowy, mocniejszy, żywszy, oszczędniejszy. Nowy Linhai 570 T-BOSS EPS jest idealnym pomocnikiem we wszystkich pracach w lesie, na budowach, w parkach, ogrodnictwie, obiektach sportowych oraz przy zaopatrywaniu hoteli górskich.

Kolorystyka: ČervenáCamouflage

Cena obejmuje pojazd wyposażony w wyciągarkę, wspomaganie kierownicy, dach oraz przednią szybę!​

58 990 zł Zniżka 5 000 zł!
53 990 (Brutto)

UTV 570 T-BOSS EFi EPS T1b
UTV 570 T-BOSS EFi EPS T1b
UTV 570 T-BOSS EFi EPS T1b
UTV 570 T-BOSS EFi EPS T1b
UTV 570 T-BOSS EFi EPS T1b
UTV 570 T-BOSS EFi EPS T1b
UTV 570 T-BOSS EFi EPS T1b

Silnik

Silnik

Nowy jednocylindrowy silnik z wtryskiem elektronicznym ma zwiększoną moc, która jest wystarczająca do ciężkiej pracy i szybkiego przyspieszania. Nowoczesny wtrysk paliwa zapewnia niskie zużycie paliwa i niską emisję. Przeniesienie mocy zapewnia niezawodna automatyczna skrzynia biegów czołowego kanadyjskiego producenta CVTech, która jest również wyposażona w tryb parkowania P.

Elektryczne wspomaganie kierownicy

Elektryczne wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy, w które wyposażony jest T-Boss 570 działa przy bardzo niskich prędkościach i minimalnym wysiłku kierującego. Dzięki temu nawet po całodniowej pracy nie odczuwa się zmęczenia. Wspomaganie nie tylko zmniejsza wysiłek kierowcy podczas jazdy i sprawia, że nawet bardzo długa trasa jest dużo przyjemniejsza, ale także działa jak amortyzator dla kierownicy i zatrzymuje przenoszenie drgań i uderzeń, na które napotkają przednie koła, a co za tym idzie kierowca nie traci panowania nad kierownicą, a jego ręce są mniej zmęczone.

Napęd 4x4

Napęd 4x4

Niezawodny elektrycznie przełączany napęd wszystkich kół z blokadą przedniego dyferencjału gwarantuje łatwość poruszania się w każdym terenie. Naciśnięcie jednego przycisku powoduje włączenie napędu na koła tylne lub wszystkie cztery, lub dodatkowo napęd na wszystkie koła z blokadą dyferencjału tym samym znacznie zwiększając przyczepność w ekstremalnych warunkach terenowych. Do ciężkiej pracy, podjazdów oraz ciągnięcia załadowanych przyczep przydaje się także redukcja prędkości.

Podwozie

Podwozie

Szeroka konstrukcja podwozia pozwala na zachowanie stabilności w każdym terenie, duży skok zawieszenia i niski środek ciężkości pozwalają na wygodną jazdę. Wszystkie koła posiadają niezależne zawieszenie. Komfortowe prowadzenie zapewnia również odpowiedni rozkład ciężaru oraz mały promień skrętu.

Tylna paka transportowa

Tylna paka transportowa

Załaduj wszystko, czego potrzebujesz do wykonania pracy, na stalową skrzynię o zmiennym kształcie. Odchylana/zdejmowana klapa tylna i szyny boczne umożliwiają łatwe przekształcenie łyżki w praktyczną platformę.

Wszystko w zasięgu ręki

Wszystko w zasięgu ręki

Kierownica, dźwignia zmiany biegów i wszystkie elementy sterujące są rozmieszczone ergonomicznie, tak że kierowca intuicyjnie może z nich korzystać i odpowiednio skupić się na wykonywanej pracy.

Hamulce

Hamulce

Hamulce tarczowe o dużych średnicach tarcz zapewniają pewne hamowanie. Hamulce z progresywnym naciskiem charakteryzują się równomiernym naciskiem na przednią i tylną oś co skutkuje przewidywalnym i bezpiecznym zatrzymywaniem się nawet z dużym obciążeniem na pojeździe.

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Podświetlany na niebiesko wielofunkcyjny wyświetlacz LCD jest czytelny i zawiera wszystkie niezbędne informacje: cyfrowy obrotomierz i prędkościomierz, wskaźnik przejechanych km, wskaźnik motogodzin, kontrolkę włączonego napędu 2x4 / 4x4, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, kontrolka biegu neutralnego, kontrolka  świateł dziennych, kierunkowskazów oraz biegu wstecz.

Bogate wyposażenie w cenie

Bogate wyposażenie w cenie

Linhai UTV 570 T-BOSS EFi EPS w standardzie wyposażony jest w wytrzymały, odporny na promieniowanie UV dach, połowiczna szyba plexi, masywny przedni bymper, siatki bezpieczeństwa w drzwiach, uchwyty dla pasażera, dużą pakę transportową, zagłówki, hak holowniczy oraz wyciągarkę z pilotem o sile uciągu 3000lbs.

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC EFI, 4 zawory
Pojemność: 499.5 cm3
Średnica x skok tłoka: Ø 91 × 76.8 mm
Max. moc: 24kW (33k) / 6500 ob./min. (off-road)
Max. moment obrotowy: 39 Nm / 5500 ob./min. (off-road)
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny
Zasilanie: elektroniczny wtrysk paliwa DELPHI (GB)

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna -  CVTech z biegiem wstecz, L/H/N/R
Napęd kół: wał kardana z przodu i z tyłu

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, podwójne wahacze
Zawieszenie tył: niezależne, podwójne wahacze
Amortyzatory przód: amortyzatory hydrauliczne
Amortyzatory tył: amortyzatory hydrauliczne ze sprężynami progresywnymi
Hamulce przód: 2x tarcze hydrauliczne
Hamulce tył : 1x tarcza hydrauliczna
Opony przód: AT25 x 8 - 12
Opony tył: AT25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2790 mm
Szerokość całkowita: 1470 mm
Wysokość całkowita: 1920 mm
Wysokość siedziska: 860 mm
Prześwit: 280 mm
Rozstaw: 1855 mm
Masa własna (w tym wypełnienie): 539 kg
Rozmiar paki transportowej: 1370 x 970 x 290 mm
Uciąg:  1108 kg
Nośność paki: 200 kg
Zbiornik paliwa: 26 l

Inne

Wyświetlacz:                    

Wielofunkcyjny cyfrowy wyświetlacz z funkcjami: prędkościomierz, obrotomierz, licznik przebytej odległości, licznik motogodzin, cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, zegar pokładowy, wskaźnik temperatury płynu chłodzącego
Kontrolki: biegu neutralnego, świateł drogowych, keierunkowskazów, biegu wstecz, silnika

Homologacja

Homologacja: tak (prawo jazdy kategorii B)
   

Wyposażenie w cenie

Elektryczne wspomaganie kierownicy, mocny, odporny na promieniowanie UV dach z tworzywa sztucznego, duża szyba plexi, duży przedni bumper, siatki bezpieczeństwa po stronie kierowcy i pasażera, uchwyty dla pasażera, zagłówki, duża skrzynia ładunkowa z amortyzatorami gazowymi, burtą, hak holowniczy oraz wyciągarka o sile uciągu 3000lbs oraz pilotem.

Uwaga

Fotografie i ilustracje nie muszą dokłądnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.