UTV E-5S Electric 2x4

Cicha praca, zerowa emisja spalin i daleki zasięg, to główne zalety elektrycznej UTV Linhai E-5S. Ma szeroke zastosowanie -  od utrzymywania pól golfowych, parków, miejskich terenów zielonych poprzez pracę wewnątrz magazynów, pracę w stodołach, poruszanie się po budynkach fabryk oraz innych pomieszczeniach zamkniętych. Linhai E-S5 jest wydajnym pojazdem, który nie spłoszy zwierzyny, nie wydziela spalin i jest znacznie tańszy w eksploatacji niż pojazd z silnikiem benzynowym czy UTV z silnikiem diesel. Nie chodzi tylko o oszczędność na benzynie, ale także brak koniecności wymiany oleju silnikowego ani filtów, a mimo to ma wysztaczająco dużo mocy aby pomagać w pracy. Jest łatwy w obsłudze, a konstrukcja zapewnia wygodne i bezpieczne przemieszczanie się, dodatkowym atutem jest rozkładana paka transportowa, którą można przekształcić w platformę. Pojazd posiada felgi aluminiowe oraz dach wykonany z tworzywa.

Kolorystyka: Bílá

52 990 zł Zniżka 4 000 zł!
48 990 (Brutto)

UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4
UTV E-5S Electric 2x4

Cichy silnik elektryczny

Cichy silnik elektryczny

Silnik elektryczny działa właściwie bezgłośnie i nie wytwarza spalin wydechowych. Dlatego może być stosowany w gospodarstwach rolnych, ogrodach, przy domach ale także w pomieszczeniach zamkniętych. Silniki spalinowe muszą osiągnąć moc i wysoki moment obrotowy, a silniki elektryczne mają maksymalny moment obrotowy już od prędkosci zerowej, to duża zaleta podczas ruszania pod górę. Silnik elektryczny pracuje z wydajnością 95%, ma niższe koszty utrzymania i nie jest wrażliwy na różnice temperatur, dlatego nie muszisz się martwić gdy nadchodzi zima.

Akumulatory Varta Professional

Akumulatory Varta Professional

UTV Linhai E-5S jest wyposażony w jedne z najlepszych i najbardziej wytrzymałaych akumulatorów na całym świecie – wysokowydajne trakcyjne akumulatory Varta Professional Deep Cycle AGM. Są bardzo trwałe i mają dużą rezerwę mocy, a ich największą zaletą jest doskonała trwałość cyklu. Tego typu akumulatory są tak zaprojektowane, że nie szkodzi im długoterminowe i wielokrotne rozładowanie – w przeciwieństwie do konwencjonalnych akumulatorów rozruchowych do dużych obciążeń cyklicznych z powtarzającym się ładowaniem i rozładowywaniem. Akumulatory Varta Professional Deep Cycle AGM są całkowicie bezobsługowe i odporne na wycieki.

Doskonałe podwozie

Doskonałe podwozie

Bardzo dobra przyczepność oraz stabilność zapewniona jest dzięki szerokiemu podwoziu z dużym skokiem i niskim środkiem ciężkości. Wszystkie koła są niezależnie zawieszone, a wysokiej jakości amortyzatory posiadają regulację napięcia spreżyn.

Składana paka transportowa

Składana paka transportowa

Na tylnej pace transportowej można przewozić wszystko co jest potrzebne do pracy, a dodatkowo dzięki amortyzatorom gazowym można ją odchylić, ułatwiając tym samym rozładunek. Boki paki są rozkładane i przekształacają ją w platformę umożliwiającą przewożenie ładunków o niestandardowych wymiarach.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Kierownica oraz inne funkcje pojazdu są ergonomicznie dopasowane do pozycji kierowcy, dzięki czemu obsługa jest szybka i łatwa, a pojazd jest pod stałą kontrolą kierującego i nie wymaga ciągłego nadzoru przez co pozwala na skupienie się na wykonywanej pracy.

Wydajne hamulce

Wydajne hamulce

Cztery odpowienio zwymiarowane hamulce tarczowe o dużej sile hamowania pozwalają na szybkie zatrzymanie się nawet przy dużym obciążeniu lub jazdą z przyczepą.

Bogate wyposażenie

Bogate wyposażenie

W cenie podstawowej Linhai E-5S oferuje bogate wyposażenie: alufelgi, mocny odporny na działanie UV dach z tworzywa sztucznego, dużą szybę plexi, masywny przedni bumper, uchwyty dla pasażera, solidną, otwieraną pakę transportową, zagłówki oraz lusterka boczne i zaczep haka holowniczego.

Napęd

Silnik: 60V trójfazowy elektryczny silnik z miedzianym wirnikiem
Moc: 9,7 kW / 1950-2100 obr./min
Emisja: 0,0
Akumulatory: 5x Varta Professional Deep Cycle AGM, 12V 150AH

Układ napędowy

Zasięg: 40-60 km*
Czas ładowania: 8-9 h
* Podane wartości przy średniej prędkości 30 km/h bez obciązenia

Układ napędowy

Napęd: 2x4 - tylny
   

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, McPherson 
Zawieszenie tył: niezależne, podwójne wahacze IRS
Amortyzatory przód: amortyzatory hydrauliczne
Amortyzatory tył: amortyzatory hydrauliczne + spreżyny z regulacją napięcia wstępnego
Hamulce przód: 2x tarcza nawiercana / hydrauliczne
Hamulce tył: 2x tarcza nawiercana / hydrauliczne
Opony przód: AT 24x8-12
Opony tył: AT 24x8-12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2700 mm
Szerokość całkowita: 1420 mm
Wysokość całkowita: 1870 mm
Wysokość siedziska:  850 mm
Rozstaw: 1085 mm
Masa: 442 kg
Rozmiary paki transportowej: 1100x930x235 mm

Inne

Prędkościomierz / obrotomierz:

Cyfrowy wielofunkcyjny wyświetlacz z funkcjami: prędkościomierz, licznik kilometrów, licznik motogodzin.

Kontrolki: kierunkowskazów, świateł drogowy

Homologacja

Homologacja drogowa: tak
   

Homologacja

Felgi aluminiowe, wywrotka stalowa z rozpórkami gazowymi, dach ze sztywnego tworzywa sztucznego odporny na promieniowanie UV, szyba plexi, masywny przedni bumper ochronny, uchwyty dla pasażera, lusterka boczne.


Uwaga

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom sprzedawanym na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.